Global Standartlarda Hazırlanan
Projelerle Kaliteli Hizmet

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Kare Bilişim olarak, müşterilerimiz için Veri Merkezi ve BT alanında tasarladığımız projelerimizi, global standartlara uygun bir şekilde, başarısı kanıtlanmış yönetim sistemleri ve metodolojiler ile planlıyor ve yönetilmesini sağlıyoruz. Bilgi teknolojileri proje yönetiminde, birlikte çalışılan kurum ya da kuruluşun stratejilerine uygun bir şekilde hareket edilmesi, etkin analiz ve planlamanın yapılması, projenin başlangıç ve bitiş zamanlarının belirlenmesi ve koordinasyon ve etkileşimin sağlıklı bir şekilde oluşturulması gibi adımları takip ediyoruz.

Kare Bilişim Teknolojileri olarak risk yönetimi, kapsam yönetimi, tedarik yönetimi, entegrasyon yönetimi, kalite yönetimi, iletişim yönetimi, insan kaynakları yönetimi ve maliyet yönetimi gibi proje hizmetleri veriyoruz. Projelerin uygulama aşamalarına geçildiğinde ise doğru gözlem ve denetimler ile kontrolleri tamamlıyor ve BT proje yönetimi alanında gerçekleştirilecek tüm adımları en doğru, eksiksiz ve etkin bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İhale Süreç Yönetimi

Kare Bilişim olarak, projelerinin ihale süreçlerinde, deneyimli ve uzman ekibimiz ile etkin bir süreç yönetimi hizmeti veriyoruz.

Süreç yönetimi dahilinde, ön yeterlilik değerlendirme aşamasında yüklenici adaylarını teknik ve mali iş bitirme kapsamında değerlendiriyor ve davetli listelerini oluşturuyoruz. 

Maliyet analizi ve bütçeleme aşamasında tüm disiplinler (altyapı, elektrik, mekanik, otomasyon vb.) kapsamında keşif ve maliyet analizleriyle hazırladığımız projelerin genel bütçesini oluşturuyoruz. 

İhale süreç yönetimi aşamasında yüklenici adaylarına ihale paketlerini yayınlıyor, teklif süreci dahilinde ihale adaylarıyla toplantılar gerçekleştiriyor ve karşılaştırmalı analizler yapıyoruz.

İhale dokümantasyonu aşamasında proje ve teklif süreciyle ilgili tüm bilgilerin bulunduğu sözleşme taslağı, iş programı, keşif, projeler vb. dokümantasyonu ile ihale dokümantasyon paketi hazırlıyoruz. 

Yüklenici sözleşme yönetimi aşamasında ise ihaleyi kazanan yüklenici ile sözleşme sürecini yürütüyoruz.