20 Yılı Aşan Deneyimimizi
Kalite ile Buluşturuyoruz.

Hakkımızda

1998 yılında kuruluşumuzdan itibaren, Veri Merkezi , Network Tasarım ve Altyapı, Proje Yönetimi ,Teknolojik Danışmanlık , Kesintisiz İş Sürekliliği alanlarının her aşaması için müşterilerimize fonksiyonel ve butik çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

2003 ve 2006 yıllarında, iddiamızı ve vizyonumuzu genişleterek, Akare Güvenlik Sistemleri ve Kademe Bilişim Teknolojileri firmalarımızın da aramıza katılması ile , ülkemizin önde gelen sistem entegratörü olarak müşterilerimize çok yönlü ve güçlü bir iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

Fark Yaratan Butik Hizmet

Alanında uzman ekibimiz, güçlü çözüm ortaklarımız ve 25 yılı aşkın bilgi,birikim ve deneyimimiz ile ;

* Veri Merkezi Tasarım ve Kurulum

*Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

*Network Çözümleri

*Fizibilite ve Teknolojik Analiz , Raporlama

*Kesintisiz İş Sürekliliği

ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunmaya hazırız.

Neden Kare?

Profesyonel ekibimizle müşterilerimizin ihtiyacını analiz ediyor , uluslar arası standartlarda size özel çözümler ve projeler geliştiriyoruz.
Tasarım ve kurulumdan bakım ve desteğe,
optimizasyon ve yenilenmeye kadar BT altyapı yaşam döngüsünün her aşamasında müşterilerimize kapsamlı bir hizmet portföyü sunuyoruz.
Yeni nesil Bilgi Teknolojileri bilincinde sürekli kendini güncelleyen , alanında uzman ve sertifikalı , dinamik bir ekiple çalışıyoruz.
Kendi bünyemizde çalışan, alanında uzmanlaşmış ekibimizle 7 gün 24 saat destek ve hizmet veriyoruz.
Herbiri kendi alanında öncü ve güçlü global markalar
ve iş ortakları ile çalışıyoruz.
Sahip olduğumuz ve standartlarını organizasyon yapımızın her aşamasında uyguladığımız ulusal ve uluslar arası sertifikalarımız ışığında,müşterilerimize global standartlarda hizmet veriyoruz.