20 Yılı Aşan Deneyimimizi
Kalite ile Buluşturuyoruz.

Hakkımızda

Kare Bilişim olarak, 1997’de bilişim teknolojileri alanında başladığımız yolculuğumuzda, yirmi yıldan fazla deneyim, uzman kadromuz ve yenilikçi çözümlerimizle sektördeki yerimizi sağlamlaştırdık. Bu yolculukta bünyemize kattığımız yeni markalar, birlikte çalıştığımız sektöründe öncü çözüm ortaklarımız ve başarılı projelerimizle Kare Bilişim ismini büyük harflerle duyurmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimize, veri merkezi tasarımı, entegrasyon ve altyapı çözümleri, elektronik güvenlik sistemleri alanında verdiğimiz ileri teknolojiye sahip hizmetler ve 7/24 kesintisiz müşteri desteği ile sizlere en fonksiyonel çözümleri sunuyoruz.

2003 yılında Kare Bilişim ailesinin bir parçası olan Akare Güvenlik Sistemleri ile birlikte, elektronik güvenlik sistemleri ve zayıf akım sistemleri konusunda verdiğimiz hizmetlerle hizmet ağımızı genişleterek, müşterilerimize global standartlarla sertifikalandırılmış çözümler sunuyoruz. 2006 yılında ile müşterilerimize kesintisiz iş sürekliliği sağlamak amacıyla Kare Şirketler Grubu’na Kademe Bilişim’i de dahil ederek teknik destek çözümleri sunuyoruz. Kademe Bilişim ile birlikte müşterilerimize, operasyonel bakım ve destek, iş sürekliliği çözümleri, veri merkezi altyapı çözümleri dışında veri merkezi test ve devreye alma hizmetleri sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle sunduğumuz son teknolojiye sahip geniş hizmet portföyü, güçlü iş ortakları ve kesintisiz müşteri desteğimizle kurumuza özel çözüm ortağı olmayı hedefliyor ve size özel projeleri büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Gün geçtikçe büyüyen markamızın takım ruhunu kaybetmeden, sunduğumuz çözümlerin kalitesini her geçen gün artırarak daha büyük başarılar kazanmayı hedefliyoruz.

Neden Kare?

Profesyonel ekibimizle müşterilerimizin ihtiyacını analiz ediyor , uluslar arası standartlarda size özel çözümler ve projeler geliştiriyoruz.
Tasarım ve kurulumdan bakım ve desteğe,
optimizasyon ve yenilenmeye kadar BT altyapı yaşam döngüsünün her aşamasında müşterilerimize kapsamlı bir hizmet portföyü sunuyoruz.
Yeni nesil Bilgi Teknolojileri bilincinde sürekli kendini güncelleyen , alanında uzman ve sertifikalı , dinamik bir ekiple çalışıyoruz.
Kendi bünyemizde çalışan, alanında uzmanlaşmış ekibimizle 7 gün 24 saat destek ve hizmet veriyoruz.
Herbiri kendi alanında öncü ve güçlü global markalar
ve iş ortakları ile çalışıyoruz.
Sahip olduğumuz ve standartlarını organizasyon yapımızın her aşamasında uyguladığımız ulusal ve uluslar arası sertifikalarımız ışığında,müşterilerimize global standartlarda hizmet veriyoruz.