Global Standartlara Uygun
ve Kaliteli Çözümler Kare Bilişim’de!

Kalite Standartlarımız

Kare Bilişim vizyonunun bir getirisi olarak, her daim güncel teknolojileri kullanıyor ve müşteri beklentilerini aşan hizmetlerimizle satın alımı kolay, güvenli, hızlı ve güvenli çözümler geliştirerek satış sonrası hizmetlerimizle de kesintisiz destek sağlıyoruz.

Kare Bilişim olarak sunduğumuz hizmetlerin kalite standartlarına uygun olmasına özen gösteriyor ve kalite yönetim sistemleri standartlarından biri olan ISO 9001 standardının gerekliliklerini yerine getirecek şekilde belgeliyoruz.

Hizmetlerimizi sunarken toplam kalite ilkesiyle hareket ederek, takım ruhunu kaybetmeden şirketimizin ve birimlerimizin hedeflerine ulaşması için çalışıyoruz.

Kare Bilişim hizmet süreçlerini öz değerlendirme süreçlerinden geçirerek, performansımızı geliştirecek iyileştirici çözümler oluşturarak müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunduğumuzdan emin oluyoruz. Tüm faaliyetlerimizi Çevre İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri çerçevesinde oluşturarak, Kare Bilişim markasının bilişim teknolojileri sektöründe öncü olması için çalışıyoruz.

Kalite Standartlarımız:

ISO 9001 2015: Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001 2015: Çevre Yönetim Sistemi

OHSAS 18001 2007: İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

UPTIME INSTITUTE ATD (Accredited Tier Designer) Sertifikası