Uzman Kadro Tarafından
Hazırlanan Sertifikalı Projeler!

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Kare Bilişim olarak, bilişim teknolojilerindeki deneyimimiz ve alanında uzman kadromuzla birlikte, kuruluş aşamasında olan firmanız için veri merkezi, proje yönetimi ve danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

Veri merkezi, firmaların işlerini yürütebilmesi ve verilerinin depolanıp paylaşılabilmesi açısından önemli bir yere sahiptir.

Kare Bilişim olarak, firmanız için ne tür bir veri merkezi kullanması gerektiği ve ne kadar kapasiteye ihtiyaç duyacağını değerlendirerek size en uygun veri merkezi tasarımlarını ortaya koyuyoruz.

Veri merkezinizin ihtiyaçlarını belirterek ve bu doğrultuda hareket etmeniz için size uygun bir yol haritası çizerek yatırımlarınızı kusursuz ve verimli bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Firmanızın performansını artırmak için gerekli bilgi birikimi ve deneyimle veri merkezi tasarımlarınızın TCO (CAPEX/OPEX) analizlerini yaparak, TSE, ITIL, TIA, BICSI, UPTIME gibi standartlara uygun biçimde hazırlanması için gerekli tüm ihtiyaçları listeliyoruz ve bu tasarımlar ışığında detaylı bir plan hazırlıyoruz.

Kare Bilişim olarak, yeni veri merkezi projeleri dışında mevcut veri merkezi sisteminizin iyileştirme ve optimizasyon çalışmaları için de proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.