Kesintisiz Destek ve Periyodik Bakım
ile Her Zaman Güncel Hizmetler

İş Sürekliliği ve Yönetilen Hizmetler

Kare Bilişim olarak sunduğumuz hizmet ve çözümlerde devamlı verimliliğin sağlanabilmesi için periyodik bakım hizmeti, müşteri hizmetleri ve çağrı yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Periyodik ve önleyici bakım hizmetlerimiz sayesinde veri merkezlerinizin her daim güncel ve her tehlikeye hazır olmasını sağlıyoruz. Çağrılarınıza 7/24 dönüş sağlayan müşteri hizmetleri ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.

Periyodik ve Önleyici Bakım Hizmeti

Kare Bilişim olarak, sizlerin veri merkezi, kritik altyapı ve sistemlerinize yönelik oluşabilecek potansiyel tehlike ve tehditleri önlemek ve kesintisiz iş sürekliliğini sağlamak adına belli aralıklarla planlı periyodik bakım ve destek hizmeti veriyoruz.

Bu kapsamda oluşturduğumuz Hizmet Seviyesi Anlaşmaları (SLA) ile müşterilerimizin talepleri, ihtiyaçları ve operasyonlarının kritiklik durumuna göre, hizmetlerin niteliği, miktarı, müdahale etme ve sorun çözme zamanı, yedek parça durumu vb. konularda esnek ve etkin çözümler üretiyoruz.

Kritik bir yapı olan IT/Bilişim sistemleri, yapılan önemli yatırımların yanında ayrıca yüksek performans ve kesintisiz çalışma durumunda gerçek katkıyı sağlayabilir.

IT yapılarının hizmet sürekliliğini sağlamak teknik destek hizmetlerinin başarısı ile mümkün. Kare Bilişim olarak, temel kurulum hizmetlerinden, karmaşık entegrasyon servislerine kadar geniş bir portföyle bağımsız hizmetler veriyoruz.

Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayabilecek müdahale ve çözüm seçenekleri sunuyoruz.