Kesintisiz Destek ve Periyodik Bakım
ile Her Zaman Güncel Hizmetler

İş Sürekliliği ve Yönetilen Hizmetler

Kare Bilişim olarak sunduğumuz hizmet ve çözümlerde devamlı verimliliğin sağlanabilmesi için periyodik bakım hizmeti, müşteri hizmetleri ve çağrı yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Periyodik ve önleyici bakım hizmetlerimiz sayesinde veri merkezlerinizin her daim güncel ve her tehlikeye hazır olmasını sağlıyoruz. Çağrılarınıza 7/24 dönüş sağlayan müşteri hizmetleri ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.

Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Yönetimi

Kare Bilişim Teknolojileri olarak, müşterilerimizden gelen çağrıları en hızlı şekilde ve belirli bir koordinasyon içerisinde ilgili birimlerimize yönlendiriyor, çözüm sürecinde müşterilerimizi her aşamada bilgilendirerek 7/24 kesintisiz ve etkin bir çağrı yönetimi ve destek hizmeti sağlıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla, tarafımızca sunulan hizmetler hakkında, ürün veya hizmet sunma aşamamızdan önce bilgilendirme sağlıyoruz.

Aynı zamanda ürün veya hizmetlerimizi sunduktan sonra da, müşteri hizmetlerimiz ve çağrı merkezimiz aracılığıyla yardım ve destek sağlamaya devam ediyoruz.