Verileriniz ve Tesisleriniz
Kare Bilişim ile Güvende!

Entegre Altyapı İzleme ve Yönetim Çözümleri

Kare Bilişim olarak, elektronik güvenlik sistemleri ile tesis ve binalarınızın güvenliğini sağlarken ortam ve varlık izleme sistemleri ile de verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanız için çözümler sunuyoruz. Veri merkezi altyapı yönetimi çözümlerimiz ile veri merkezinizi en kolay ve verimli şekilde yönetmenize olanak sağlıyoruz. Kare Bilişim ailesinin sektördeki deneyimi ve uzman kadrosu ile veri merkezinizin yönetiminde enerji ve iş gücü verimliliği elde etmeniz için hizmet veriyoruz. DCIM yazılımları sayesinde veri merkezinizi tek bir sistemden anlık olarak takip etmenizi sağlayarak veri ve enerji kullanımı konusunda ileriye dönük plan yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Ortam ve Varlık İzleme Çözümleri

Ortam ve varlık izleme sistemleri, kurulu veri merkezinizin takibini yapmanıza ve iş sürekliliği sağlamanıza olanak tanır.

Veri merkezinizde oluşturacağınız ortam izleme sistemleri sayesinde, ortamda gerçekleşen en ufak değişimi bile takip edebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Elde ettiğiniz veriler sayesinde olası tehlikelere karşı önlem alabilir ya da tehlike olduğunda erken müdahalelerde bulunabilirsiniz.

Kare Bilişim olarak, veri merkeziniz için nem, ısı, duman voltaj değişikliği ve hava akımı takibi yapan detektörler kuruyor, hareket takibi yapan sistemler sayesinde verilerinizi yakından izlemenizi sağlıyoruz.