Verileriniz ve Tesisleriniz
Kare Bilişim ile Güvende!

Entegre Altyapı İzleme ve Yönetim Çözümleri

Kare Bilişim olarak, elektronik güvenlik sistemleri ile tesis ve binalarınızın güvenliğini sağlarken ortam ve varlık izleme sistemleri ile de verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanız için çözümler sunuyoruz. Veri merkezi altyapı yönetimi çözümlerimiz ile veri merkezinizi en kolay ve verimli şekilde yönetmenize olanak sağlıyoruz. Kare Bilişim ailesinin sektördeki deneyimi ve uzman kadrosu ile veri merkezinizin yönetiminde enerji ve iş gücü verimliliği elde etmeniz için hizmet veriyoruz. DCIM yazılımları sayesinde veri merkezinizi tek bir sistemden anlık olarak takip etmenizi sağlayarak veri ve enerji kullanımı konusunda ileriye dönük plan yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Elektronik Güvenlik Çözümleri

Kare Bilişim olarak, firmanızın güvence altına alınması, saha giriş-çıkışlarının takip edilmesi ve etkinliklerin izlenmesi için gerekli tüm güvenlik çözümlerimizi, kullanıcı dostu sistemlerle oluşturuyor ve hızlı kurulum sağlıyoruz.

Güvenlik sektöründeki deneyimimiz ve uzman çözüm ortaklarımızla Kare Bilişim ailesi olarak ihtiyacınız olan tüm güvenlik sistemleri çözümlerimizi, zaman ve coğrafi kısıtlamalar olmadan size ulaştırıyoruz. 

Elektronik güvenlik sistemleri konusunda; IP kapalı devre kamera sistemleri, yüz tanıma sistemleri, hareketli nesne ve kişi sayma sistemleri, plaka tanıma sistemleri, kartlı geçiş sistemleribiyometrik geçiş sistemleri gibi hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında RFID sistemler, PDKS ve özel yönetim sistemleri, çevre güvenlik sistemleri de bulunurken, Kare Bilişim olarak tüm bu çözümler sayesinde tesislerinizin tam donanımlı güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.