Kare Bilişim Güvencesi ile
Veri Merkezleriniz Güvenli ve Hızlı!

Yeni Nesil Veri Merkezi Çözümleri

Teknoloji çağının en önemli unsurlarından biri de dijital ortamlarda veri güvenliği ve veri depolama işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir. Güvenli ve kesintisiz iş sürekliliğinin sağlanabilmesi için verilerinizin uygun bir ortamda saklanması gerekir. Veri merkezi, firmanızın tüm verilerinin tek bir yerde toplanmasını ve depolanmasını sağlar. Kare Bilişim olarak, 20 seneyi aşan deneyimimizle tam da ihtiyacınız olan veri merkezi çözümleri geliştiriyoruz. Şirketinizin veri güvenliğini dünya standartlarına uygun sertifikalarla garanti altına alıyoruz. İş sürekliliği, dayanıklılık ve hızlı proses için veri merkezlerinizi son teknolojiye sahip donanımlarla kuruyoruz.

Modüler Veri merkezi, Veri merkezi Taşıma ve Modernizasyon

Firmanızın işleri büyüdükçe sahip olduğunuz veri merkezi altyapısı yeterli gelmeyebilir ya da veri merkezi sisteminizi taşıma ihtiyacı duyabilirsiniz. Modüler veri merkezi sistemleri, bilgilerinizin bir yerden başka bir yere taşınmasına ya da mevcut bilgilerin dağıtılmasına olanak sağlar. Kare Bilişim olarak, uzman kadromuz ile firmanızın ihtiyacı olan modüler veri merkezi çözümlerimiz sayesinde verilerinizin, taşıma işlemleri sırasında zarar görmeden yer değiştirmesini sağlayacak çözümler geliştiriyoruz.

Kare Bilişim olarak, taşınabilir veri merkezi tasarımlarımızın yanında hazırladığımız merkezlerin ya da mevcut veri merkezinizin taşınması konusunda da hizmet sağlıyoruz. Veri merkezi taşıma işlemi oldukça zahmetlidir ve kapsamlı bir proje yönetimi ve metodoloji gerektirir. Kare Bilişim olarak, deneyimli kadromuzla, işlerinizin aksamaması ve verilerinizin zarar görmemesi için yaptığımız kapsamlı planlamalarla birlikte hizmetinizin sürekliliğini sağlayabilmek adına güncel standartlara uygun metotlar geliştiriyoruz.