Bilgi Teknolojilerinde İş Verimliliği

İş sürekliliği yenileme

Kurumların iş süreçlerinde veri kaybına uğramaması, veri kaybına yönelik felaket kurtarma sistemlerinin bilişim ağ altyapısındaki varlığı giderek daha da öne çıkıyor. Bu noktada kurumların yedekleme yöntemlerinin varlığı, yedekleme işlemlerinin yönetilmesi ve felaket kurtarma sistemlerinin alternatif senaryolar oluşturması önem kazanıyor. Bu alanda iş verimliliğini arttırmak isteyen kurumlar tekilleştirme / sıkıştırma oranları ile yedekleme operasyonunu hızlandırabilen sistemlere yöneliyor.

Bütünleşik mimari

Bilgi teknolojileri giderek bütünleşik bir mimariye geçiyor. Bütünleşik mimari temelde tüm ortamlarda bulunan sunucu, depolama, ağ bileşenleri ve hypervisor katmanlarının bir araya getirilmesi ile merkezileştiyor. Özellikle Günümüzde kuruluşlar BT’den benzeri görülmemiş esneklik, çeviklik ve iş yükü konsolidasyonu desteği alarak inovasyon ve piyasaya sürme süresini hızlandırmanın yollarını arıyor. Bu noktada sistemin kendi kendini yönetme, optimize etme ve iyileştirme özelliğine sahip yapay zeka tabanlı sistemleri tercih ederek kurumunuzun iş verimliliğini ve ekonomik çözümlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Ağ ve güvenlik altyapısı

Kurumsal firmaların ağ altyapısını oluştururken daimi güvenliğe dikkat etmek artık çok daha önemli. Bu noktada kurumunuza ağ altyapısının yanında güvenlik çözümleri sunan, size özel güvenlik mimarisi tasarımını yaparak güvenlik seviyenizi arttıracak yapılardan destek alabilirsiniz.

Güvenilir iş ortaklığı ve destek

İş verimliliği konusunda bilgi teknolojilerinden yardım alırken, güvenilir bir ortakla çalışmanın birden çok faydası var. Fakat bu noktada en önde gelen avantaj, kesintisiz bakım ve destek konusu oluyor. Sınırsız destek, proaktif hizmet, proje danışmanlığı ve sizlere yedek parça opsiyonu sunan firmalarla çalışmanız; bilgi teknolojileri hizmetlerinizin kesintisiz ve güvenle akışını sağlar.